História

 Úvod / História

História

 •  2014
  S kúpou nového rezacieho stroja TRUMPF CNC Tru Laser 3030 Lean Edition a vytvorením nového pracoviska v priestoroch bývalého Milexu v Novom Meste nad Váhom, prišlo rozhodnutie presťahovať sem aj pracovisko povrchovej úpravy komaxitom (prášková farba), ktorá bola doteraz v Bošáci. V roku 2014 vzrástol aj celkový počet zamestnancov na 24.
 •  2012
  V snahe predísť časovým stratám pri riadení práce sme sa rozhodli vybudovať si vlastné priestory, ktoré nám zabezpečia vyhovujúce podmienky pre potreby výrobného procesu a budú vytvárať priestor pre ďalší rast firmy. Tieto očakávania nám v roku 2012 splnila novopostavená budova na Piešťanskej ulici v Novom Meste nad Váhom.
 •  2008
  S cieľom skvalitniť a zdokonaliť naše služby zákazníkom sme založili spoločnosť s ručením obmedzeným. Naďalej sme dopĺňali náš strojný park o nové profesie, ktorých potreba vyplynula z požiadaviek rastúceho trhu a potrieb zákazníkov. Spolu s rozširovaním strojného parku sme postupne priberali aj nových pracovníkov a nové priestory. V roku 2010 sme s 10 zamestnancami pracovali v 4 samostatných, oddelených dielňach v okruhu 150 m.
 •  2000
  V rámci živnosti sme začali s drobnou kovovýrobou v prenajatých priestoroch v objekte bývalého NOKO (Slovlik) v Novom Meste nad Váhom. Začínali sme delením materiálu a lisovaním, pričom sme sa zároveň snažili postupne rozširovať počet našich strojných zariadení.